VALLOX HOME OF FRESH AIR

Wycieczka do Finlandii 04.2023.

W ubiegłym tygodniu miała miejsce wycieczka do Finlandii, przede wszystkim do fabryki Vallox w Loima, w której udział wzięli Instalatorzy z różnych stron Polski oraz oczywiście Vallox Polska. Pierwszym etapem podróży jednak była wizyta w Eurofins, (VTT Technical Research Centre of Finland) w Helsinkach, w jednej z wiodących instytucji badawczych w Europie, w której certyfikowane są między innymi urządzenia marki Vallox. Na uwagę zasługuje fakt, że laboratorium gdzie dokonywane są pomiary znajduje się 40 metrów pod ziemią.

Kolejnym etap to wizyta w Loimaa i zwiedzanie fabryki, z poszczególnymi etapami produkcji rekuperatorów Valox oraz central wentylacyjnych Pureo.

Ostatnim etapem podróży były Helsinki i zwiedzanie stolicy specjalnie wynajętym na tą okoliczność zabytkowym tramwajem, z degustacją typowo fińskich specjałów.

W międzyczasie podziwialiśmy wspaniałe widoki, a reszta pozostanie tylko w pamięci uczestników bardzo udanej wycieczki, którym serdecznie dziękujemy, i bez których taka wycieczka nie byłaby tak udaną. Dziękujemy Wam Drodzy Uczestnicy – Vallox Polska.

Comments are closed.