VALLOX HOME OF FRESH AIR

Ryga, Łotwa – Akacjowe apartamenty

Ryga, Łotwa – Akacjowe apartamenty

Urządzenia wentylacyjne marki Vallox zapewniają wysoki komfort życia w apartamentach Akacjowych. Kompleks budynków osiedla usytuowany jest w Imanta, blisko serca Rygi, stolicy Łotwy. Budynki to cztero- i dziewięcio- kondygnacyjne apartamentowce o łącznej ilości 216 lokali z dwoma lub trzema sypialniami. Jest to alternatywa dla rodzin dużych i małych. Apartamenty dostępne są z pełnym wyposażeniem wnętrz ze wszelkimi wygodami jakich wymaga współczesne życie rodziny, włączając w to jednostki wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Vallox MV.

Wszystkie cztery budynki osiedla zostały wybudowane przez dewelopera KBO. Tworzą zrównoważone i funkcjonalne budynki, w których mieszkańcy mogą czuć się w harmonii ze sobą i otaczającym środowiskiem.
Uwzględniają potrzeby mieszkańców o różnych potrzebach życiowych, a także wybór wysokiej jakości materiałów budowlanych. Wentylacja Vallox zapewnia, że ​​powietrze we wszystkich mieszkaniach jest filtrowane i świeże, dzięki czemu życie w środku jest zdrowe.

Wentylacja dostosowana do różnych rytmów życia


Każdy apartament ma własną jednostkę rekuperacyjną, która utrzymuje świeże powietrze w pomieszczeniu. Jednostki są instalowane w suficie łazienki (za pomocą płyty montażowej sufitu), dzięki czemu nadają się do aranżacji wnętrz.

Mieszkańcy mogą sami dostosować wentylację do własnych potrzeb, są niezależni. Mogą zwiększyć wentylację, gdy jej potrzebują: na przykład podczas gotowania lub korzystając z prysznica.

Najważniejsze jest, aby wentylacja mogła być dostosowywana indywidualnie, ponieważ ludzie mają różne rytmy życia, różne upodobania, inne poczucie komfortu, mówi Oskars Dzirnieks, CEO w KBO.

                                                                                                                                                                      
Sterowanie urządzeniami wentylacyjnymi różni się w zależności od apartamentu. Niektóre apartamenty mają łatwy w obsłudze panel sterowania Vallox Simple: mieszkaniec wybiera odpowiednią wydajność wentylacji spośród czterech alternatyw. W innych apartamentach wentylacja jest kontrolowana przez okap kuchenny Vallox Capto PTC EC, stylowe rozwiązanie, który usuwa również zapachy z kuchni.

Świeże, przefiltrowane powietrze podniosło jakość życia


Apartamenty zbudowane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają doskonałą izolację cieplną i akustyczną. Jest to niezbędne, gdy mieszka się w sercu ruchliwego miasta.

Aby uzyskać świeże powietrze, mieszkańcy nie muszą otwierać okien. Urządzenie wentylacyjne zapewnia im czyste, świeże powietrze, dzięki odpowiednim filtrom, wolne od zanieczyszczeń powietrza zewnętrznego.

Dzięki doskonałej filtracji dźwięki i odgłosy ruchu ulicznego nie docierają do wnętrza apartamentów.

Otrzymaliśmy pozytywne opinie od mieszkańców cierpiących na różne alergie, że wysoki stopień filtracji powietrza, który jest standardem marki Vallox, im pomaga. Ich objawy zmniejszyły się – właśnie dzięki wentylacji. Wysoki stopień filtracji utrzymuje powietrze w czystości, dzięki czemu jakość życia mieszkańców jest teraz lepsza niż wcześniej.


Wydajna, dobrze zaprojektowana wentylacja pozwala zaoszczędzić pieniądze


Apartamenty są wyposażone w najbardziej nowoczesne urządzenia wentylacyjne marki Vallox. Oszczędzają energię, ogrzewając dopływ świeżego powietrza w chłodnych okresach i chłodząc je w ciepłe letnie miesiące.

Życie jest przyjemne przez cały rok.


Aby zaoszczędzić energię i pieniądze, musisz mieć odzysk ciepła.Comments are closed.