Wszędzie dobrze, ale najlepiej w domu z czystym powietrzem.

Poniedziałek- Piątek 7.00-16.00

Zadzwoń: 22 510 61 62

501 055 624

Współpraca Vallox z Politechniką Warszawską…

W dniu 22.11.2022, na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej oficjalnie otworzono salę dydaktyczną sygnowaną marką Vallox. Inauguracja działalności Sali została połączona z wykładem poświęconym budowie oraz innowacyjnym rozwiązaniom stosowanym w urządzeniach z serii My Vallox.

Sala z przeznaczeniem do codziennych wykładów i ćwiczeń, wyposażona została w pracującą instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła opartą na centrali Vallox 145 MV oraz dodatkowe elementy dydaktyczne.

Praca centrali została w pełni zautomatyzowana dzięki zintegrowanym czujnikom temperatur, wilgotności i dwutlenku węgla, jak również zewnętrznym czujnikom wilgotności, dwutlenku węgla i VOC, czujnikowi lotnych związków organicznych. Projekt został zrealizowany w sposób umożliwiający Studentom wnikliwy wgląd w pracę poszczególnych elementów instalacji i samej centrali Vallox 145 MV.    W uroczystym otwarciu udział wzięli Szanowni Przedstawiciele Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska oraz Przedstawiciele fińskiego producenta i my – VALLOX POLSKA.

W uroczystym otwarciu udział wzięli Szanowni Przedstawiciele Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska oraz Przedstawiciele fińskiego producenta i my – VALLOX POLSKA.

Comments are closed.