Wszędzie dobrze, ale najlepiej w domu z czystym powietrzem.

Poniedziałek- Piątek 7.00-16.00

Zadzwoń: 22 510 61 62

501 055 624

VALLOX 99 MV – ciszej niż szept…

Najnowszy model z rodziny produktów MyVallox, Vallox 99 MV, to najcichsza jednostka wentylacyjna wyprodukowana przez Vallox – i prawdopodobnie również najcichsza na rynku. Produkt będzie dostępny jesienią 2022 roku. Niski poziom hałasu urządzenia jest wynikiem wieloletniego doświadczenia i zespołowej pracy grupy technicznej firmy Vallox. Staranna optymalizacja przepływów powietrza, starannie dobrane komponenty i doskonała izolacja akustyczna obudowy zapewniają przetestowaną* ciszę Vallox 99 MV.

Dzięki Vallox 99 MV nie jest konieczna żadna kosztowna i czasochłonna dodatkowa izolacja akustyczna, nawet w trudnych lokalizacjach. Po zainstalowaniu na przykład na szczycie wieży pioręcej, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych konstrukcji dźwiękochłonnych.

Dla centrali Vallox 99 MV poziom ciśnienia akustycznego pozostaje poniżej 38 dB nawet kiedy przepływ powietrza jest powyżej 250 m3/h (LpA dB(A) 10 m2). Dlatego jednostki te mogą być instalowane w większych mieszkaniach niż inne urządzenia o podobnym przepływie.

Fakt, że ta sama centrala wentylacyjna może być zainstalowana we wszystkich mieszkaniach budynku bez obaw o wymiary zewnętrzne urządzenia, umożliwia zakup, konserwację i obsługę, także łatwe i szybkie poinstruowanie końcowego użytkownika.

Urządzenie może być również podłączone z usługą w chmurze lub automatyką domową. Wentylacje można również ustawić na częściową lub pełną kontrolę w oparciu o zintegrowane czujniki jakości powietrza. Dzięki czujnikom dwutlenku węgla i wilgotności, wentylacja jest automatycznie zwiększana i wydajna energetycznie w zależności od potrzeb.

Wydajny odzysk ciepła z centrali zapewnia efektywność energetyczna. Częściowe obejście wymiennika w rekuperatorze utrzymuje temperaturę powietrza nawiewanego wiosną i jesienią.

Comments are closed.