VALLOX HOME OF FRESH AIR

Projekt “POMOC DLA SARY”

Jako Vallox Polska wzięliśmy udział we wspaniałym projekcie „POMOC DLA SARY”. Jesteśmy dumni, że mogliśmy nawet w minimalnym stopniu pomóc i współpracować z firmą Eco House przy jego realizacji.

Poniżej kilka słów zaczerpniętych ze strony FB Eco House:

… witajcie po długiej przerwie, ale natłok pracy nie pozwalał na udostępnianie czegokolwiek wcześniej.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami realizacją usługi, która została wylicytowana na rzecz Sary (zachęcamy do dalszych wpłat oraz licytowania aukcji, każda złotówka ma znaczenie ! https://www.facebook.com/groups/276553076923432/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=1169528240959240 ).

Dzięki uprzejmości takich firm jak Vallox Polska i Ova System byliśmy w stanie zrealizować kompletną instalację rekuperacji dla inwestora. Firma Ova System przekazała cały materiał niezbędny do wykonania instalacji i jesteśmy bardzo miło zaskoczeni systemem rur z EPP tego producenta. Śmiało polecamy ten materiał wszystkim. Nasza zaprzyjaźniona firma Vallox Polska przekazała rekuperator. Jak wiecie bardzo mocno polecamy sprzęty tego producenta, gdyż parametry pracy central są na najwyższym poziomie. My od siebie dołożyliśmy kilka dni pracy, by połączyć to wszystko w jeden kompletny system rekuperacji.

Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w nagłośnieniu tejże licytacji !!

Comments are closed.